Jsem zamilovaná do Divokých koček(Warrior cats). Sbírám Schleich,papo, bullyland a littlest petshop.

Ikonky:
Image
Image
Image
Image
l 、
(゚、 。 7
l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
Image
Image
Image

Listopad 2009

Dnes jsem byla trochu ve stresu

16. listopadu 2009 v 9:37
Dnes jsem byla na krvi u doktorky. Sedla jsem si na křeslo a dala mi pás na ruku. Tak jsem s ním cvičila(já vím, že to všicni víte)pak mě namazala místo dezinfekcí. Když jsem věděla, že mě bude píchat, otočila jsem hlavu(abych to neviděla). Doktorka mi píchla do žíly a pak zjistila, že nic neteče, protože jí žilka utekla. Jehlou mi šmátrala v ruce.... Až jí našla. Řikala jsem si: To je dobrý za chvíli bude konec. A taky že byl. Doktorka vytáhla jehlu a bylo to! Sestřička vzala vatu a mačkala mi ji na místo píchnutí. Potom vzala náplast a vatu vyhodila. Kdyby mě bylo 5 let tak bych to asi nevydržela.

Erik a černý tesák

14. listopadu 2009 v 11:11
Včera večer jsem namalovala další obrázek. Toho žlutýho lva s hnědou hřívou jsem pojmenovala Erik. A toho černýho lva černý tesák.

Lev v podobě ohně

13. listopadu 2009 v 12:50
Včera večer jsem malovala lva v podobě ohně, takže budu dělat i vodu, zem......ATD

Jupííííí

11. listopadu 2009 v 13:21
Vyhrála jsem 3.místo za namalovaný obrázek podzimu. Běšte na www.pastelky.cz. Jsem tam napsaná jako Anežka Fólová. Mám šťastný den, protože středa byla vždy můj šťastný den. Škoda že ten obrázek nemůžu dát na blog. Za 3.místo něco vyhraju. Už se těším.Kdyby jste to nenašli řekněte mi.

Tygr na lovu

9. listopadu 2009 v 12:23
Jsem nemocná (jak už jsem psala). Bolí mě v krku, ale nejhorší je že moje rodiče také onemocnili. Rodiče jsem nakazila určitě já, protože jiný z rodiny nemocný nebyl. Máma chytla to co já(kašel). Máma má horečku přesně 38. Táta zatím má jen horečku. Určitě se u něho začas také něco oběví. Ale táta tu jen horečku má 38 a půl, nebo až 39. Babička a dědeček bydlí s námi v domě, naštěstí ještě nic nechytili. Když já se chci (večer) dívat na film a máma na superstar je to problém. Sice my máme tv a babička taky, ale bojíme se aby jsme babičku nenakazily. Proto si máma musela přes pusu dát hadr.. A já se smála, že vipadá jako zloděj.

Pro tamaru za spřátelení

6. listopadu 2009 v 13:29 Spřátelené blogi
!!!Pro tamaru!!!
Ocelot ti přeje dobrou náladu tak jako já.

Péťa-Můj králík

5. listopadu 2009 v 18:08
Toto je můj králík jménem Péťa.

Můj namalovaný tygr

5. listopadu 2009 v 13:43
Snad se vám líbí můj nama lovaný tygr.
Normální
Invertovaný

Pro lvíčka99

2. listopadu 2009 v 17:33 Diplomi
!!!Ahoj lvíčku99!!!