Jsem zamilovaná do Divokých koček(Warrior cats). Sbírám Schleich,papo, bullyland a littlest petshop.

Ikonky:
Image
Image
Image
Image
l 、
(゚、 。 7
l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
Image
Image
Image

Prosinec 2009

New rok 2010

30. prosince 2009 v 18:15 New......
Tohle je má ikonka new roku.

Vánoce

25. prosince 2009 v 10:17
Rozhodla jsem se, že na vánoce budu měnit pozadí na blogu. Ovšem nebudu měnit jen a jen na vánoce. Třeba v červnu změním pozadí, ale určitě to bude dříve.


K vánocům jsem dostala: Zvířátka od Papo, the sims 2 double deluxe, přívěšky, hřeben, 3 knihy, 3 LPS, určitě sjem toho dostala více, ale vše si nepamatuji.


Právě teď dokončuji instalaci hry the sims 2 double deluxe.


Jestli nevíte nějaký dárek co znamená napište do komentů.

Bez záhlaví

24. prosince 2009 v 10:53
Dnes jsem se těšila, že na blog dám vánoční záhlaví, které jsem vyfotila doma. Blog.cz galerie se mi, ale rozbila. Proto nemohu dávat fotky. Snad něco vyhrabu.

Glitterfy

19. prosince 2009 v 10:41
Nedávno jsem našla jeden skvělej program. Najdete ho Tady.

Třeba na příklad: Glitterfy photo. Tam si můžete vytvářet třeba takovíhle obrázek. Je to jednoduché . Musíte si obrázek zařadit do procházet a pak jen start. Jestli chcete můžete tam dát nějaké třpitky. Můžete si tam vytvořit název jako já má tygr. Nejprve tam máte Drag this! To přepište a napište tam co chcete. Pak barvu písma, potom druh písma. Velikost a jestli to chcete napravo, nebo nalevo. Dále jestli chcete, aby bylo písmo nakloněné, nejprve tam je 0. A nakonec obtažení písma.


Photo flipbook

Čtyři obrázky, které by se vám měnili. Nejdřív tam je ukázka. Jako vždy tam je procházet. Když tam bude jen jeden obrázek bude se otáčet.
Když tam budete mít alespoň 2 stačí to.
Jako tento.Toť hotovo.

To byla rána

17. prosince 2009 v 13:58
Večer jsem běžela z počítače dolů a spadla jsem ze chodů. Nejprve mi ujeli nohy a já se hlavou bouchla o zábradlí. Pak jsem se řítila dolů a spadla jsem na zem. Byla to taková rána, že všichni co bydleli doma se hrnuli na schodiště. To znamená: Máma, táta, babička, děda. Když mě uviděli ležela jsem na zemi. Naštěstí to nebylo vážné. S trochou štěstí jsem spadla na zadek. Úplně na zadek ne, ale spíš více na zádech. Teď tam mám modřinu a na hlavě taky. Co by to bylo za vánoce, kdybych si zlomila nohu, nebo otřes mozku.

Pro lvíčka99

13. prosince 2009 v 17:55 Diplomi
!!!Pro lvíčka99!!!
.

Neuvěřitelné dobrodružství ze školy domů

11. prosince 2009 v 14:37
Když mě máma vzbudila řekla mi, že babičku v jednu hodinu ráno zase odvezla sanitka. Byla jsem z toho v šoku. Výjmečně mi táta řekl, že mě do školy odveze autem. Když jsme tam dojeli, nešla mi nasadit taška na záda a auta, která jela za náma holt museli čekat, protože tam byla jednosměrka. Ve škole to celkem klapalo, až na to, že jsem poprvé šla ze školy sama. Na začátku to bylo dobrý, ale pak to přišlo! Čekala jsem na autobus, který za chvilku přijel. Ale problém byl v tom, že byl narvanej! Chvíli jsem se rozhlížela, které dveře by byli, asi nejlepší. Vybrala jsem prostřední. Prostřední, ale také nebyli zrovna vyhovující. Ulevila jsem si, když jsem konečně vystoupila, ale druhý autobus do kterého jsem měla nastoupit zrovna ujel. Zavolala jsem mámě na mobil, že už jsem na stanici a, že mě ujel. Máma mi řekla, že jdu moc brzy a, že mám jít na modrý autobus. Zrovna jsme domluvili poslůední slovo, uložila jsem si mobil do tašky ohlédla jsem se a do modrého autobusu nastoupil poslední člověk. Byl o demne, asi 40 metrů a já si řekla, že to rozhodně ztihnout nemohu. Každopádně jsem to zkusila. Už jsem byla u dveří a řekla jsem si: To snad není možný.... On mě musel vidět. Rychle jsem vybalila legitimaci a měla jsem pokoj. Najednou jsem si vzpoměla,že aby mi zastavil musím mu říct na jakou stanici jedu. A já už byla vzadu(v autobuse). Přemýšlela jsem, jak jen se ta stanice jmenuje. Pak jsem si vzpoměla a cpala jsem se za řidičem. Jeden kluk na mě zařval: Uhni! Já si ho nevšímala a cpala jsem se dál. Pak jsem byla u řidiče a čekala, až zastaví. Konečně jednou zastavil, chystala jsem se mu to říct, ale vlítli tam lidi co chtěli do autobusu a ukazovali legitimaci. Pak rychle zavřel dveře, začal tam mačkat tlačítka a já před kabinu vlítla a řekla jsem mu název stanice. Když přijel na tu stanici jako jediná jsem vystopovala. Takť to je the end.


Za chyby se omlouvám.

Výlet do....

6. prosince 2009 v 11:46
Včera jsem ten výlet nestihla napsat, tak teď píšu!!!!!

Jeli jsme do Německa do Drážďan. Myslela jsem, že pojedeme 3 hodiny. A my jsme jeli jen 2. Těšila jsem se hranice, ale žádné tam nebyli. Jen 1 policejní auto s 2 policajtama. Ani jsem si to neuvědomila a byla jsem v Německu. Cesta Německem nebyla nějak zajímavá. Lesy, pole, tráva... Na trávě se pásli krávi, Pár domečků, jakotady v ČR. Hodně nás ale překvapilo to, že tam byl sníh. Hodně sněhu tam nebylo, ale hodně to tam bylo zmrzlé. A najednou jsme se ocitli jako v hororu! Všude samá mlha. Ani na krok nebylo nic vidět. Táta rychle zapnul mlhovku. Blbí ale bylo, že auto před náma přidalo plyn. A táta ho přidal taky, ale později. Neviděli jsme to auto a máma se jako vždy musela strachovat. Křičela na tátu spomal! Všimla jsem si toho že před námi něco jelo. Bylo to to auto. Najednou také zaplo mlhovku a bylo krásně vidět. Pak mlha zhnědla. A my jsme poznali, že svítí sluníčko. Pak slunce zhaslo a mlha se pomalu začala odnášet. Dále to uš podrobně nebudu psát. Zaparkovali jsme outo a jak jsem vylezla, Byla mi zima. Naštěstí jsme vzadu v autě měli bundy. Já jako jediná jsem měla zimní. Tak jsme tam bloudili a zjistili jsme, že sme mapu nechali votě. Táta už se tam nechtěl vracet, tak jsme to hledali bez ní. Optat jsme se nemohli, protože všude kolem nás byli němci. Když jsme procházeli kolem nich tak jsme furt slyšeli hjxjdvkgjcod. Vůbe jsme jim nerozuměli. Pak jsme to konečně našli. Nakoupili jsme tam spoustu věcí. Hrníčky, hračky, blbinky, sladkosti, .......

Ve škole

4. prosince 2009 v 19:56
Ve škole jsme dnes měli 1 miokuláše, 2 anděli a 3 čerty. Na čerty jsem byla naštvaná, protože mě zmalovali uhlím jako černošku. Jinak to bylo fajn. A taky mě tam s kamarádkou šikanovali jedny holky...... Jestli chcete vědět jak, napište mi na blog a já vám odepíšu. Dneska jsme taky měli v rozvrhu 3 hodiny vítvarky-to bylo dobrý. Ďelali jsme tam živli. Aby jste tomu lépe rozuměli, tak jsme měli barvami jeden živel vyjádřit. Vylosovala jsem si vzduch(ten jsem zrovna nechtěla) ale dobře to dopadlo.Na zítřek se hodně těším, protože........ Hmmmm.......Řeknu vám to po výletě.