Jsem zamilovaná do Divokých koček(Warrior cats). Sbírám Schleich,papo, bullyland a littlest petshop.

Ikonky:
Image
Image
Image
Image
l 、
(゚、 。 7
l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
Image
Image
Image

Leden 2010

Po dlouhé době

31. ledna 2010 v 10:47
Tak všechny vás zdravím. Omlouvám se že na vás nemám čas, ani na blog, ale pochopte, že já jsem měla na vysvědčení samé jedničky a táta mi dal 300 Kč, babička 200 Kč a máma 100 Kč. Proto mě táta vzal do tesca, abych si koupila dárek. Nic moc tam neměli, ale přeci jenom jsem si něco vybrala. Vybrala jsem si doplněk k the sims 2, Mazlíčci. Nejprve jsem váhala, ale teď když to hraju jsem šťastná. Včera jsem je zrovna šlechtila a štěňata byli roztomilí. Víc se mi ale líbili když vyrostli, protože byly boží. Tak ahoj všem teď musím rychle na polévku.

Konečně doma

20. ledna 2010 v 12:40
Neuvěříte co se mi stalo. Zrovna v den mích narozenin jsem každou hodinu zvracela. Ráno když jsem smala jsem zvracela. Táta mě odvezl do nemocnice co mi je a doktor řekl, že chce abych u něj zůstala na infekčním. Máma ho ale přemluvila a dal mě na jibku. Udělala jsem si tam kamarádku. V pondělí jsme mohli konečně na pokoj. Tam to bylo krásné, bylo tam spoustu hraček a TV. Včera jsem přijela a rozbalila si dárky. Dostala jsem........ Foťááááááák........ Konečně. A fotim na co přijdu. Teď píšu hned poté, co nám do bytu tekla voda. No jo, ale kolik vody. Gejzíry vody. Máme mokrý koberec a křeslo. Kýble byly po celém bytě. A babička šla na střechu. Takže jsem si to natočila.

Ptáčci

10. ledna 2010 v 11:15
My máme na zahradě krmítko a choděj nám tam ptáčci. Kdyby jste viděli kolik jich tam dnes a včera bylo, asi by jste tomu neuvěřili. Včera tam bylo: 9stehlíků, 3sýkorky, 1 kos. Dnes: 7sýkorek, 1kos, 2kosice, 1 straka, 2hrdličky a 1 neznámí pták. Já to nechápu, tolik ptáčků jsme na zahradě ještě neměli. Velice mě ale štve, že nám tam chodí lovit kočky a kuny. Jednou jsme slyšeli kunu, jak nám dupe po střeše. Jednou nám rozdrápala střechu a nám tam teklo do bytu. Po celém baráku museli být kýble.


Blingee

3. ledna 2010 v 12:37
Tady najdete webovou stránku blingee, kde si můžete vytvořit co se vám zlíbí. Jestli budete chtít, vyrobím vám taky nějaké obrázky. Tady jsem si vytvořila svůj.
Jestli si chcete vyrobit vlastní klikněte na Make a blingee now. Kdyby něco, víte co.