Jsem zamilovaná do Divokých koček(Warrior cats). Sbírám Schleich,papo, bullyland a littlest petshop.

Ikonky:
Image
Image
Image
Image
l 、
(゚、 。 7
l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
Image
Image
Image

Červenec 2010

Greyhound

31. července 2010 v 10:32 | Anežka |  Obrázky
seznam obrázky

AHOJ

23. července 2010 v 14:45 | Anežka
Odjíždím na chalupu na 14 dní. Buď za chvíli, nebo ráno. Má kamarádka má PC, jsou to sousedi, tak vám možná budu mít trochu času napsat. Každopádně se s vámi loučím a obzvlážď se SB, ale nejvíce s Čipem, jelikož je teď neaktivnější a jako jediná mi píše komentáře. Stiďte se XD.

Cotton eye joe REDNEX

23. července 2010 v 9:22 | Anežka |  videa
To musíte vidět. Je to super!
youtube

Vytvořím ti Avatar na objednávku

22. července 2010 v 13:18 | Anežka
                                             1. Přezdívka
                                             2. Blog/Web
                                             3. Co/koho chceš na diplom?

Avatar na objednávku

22. července 2010 v 13:16 | Anežka
Rozhodla jsem se vyrábět Avatary na objednávku. Avatary, co vám vyrobím budou nějak přibličně vypadat takhle:
Zira-Avatar

                                         Za chvíli tu bude článek na ojednávku.

Další zub mám venku

22. července 2010 v 11:49 | Anežka
Před chvilkou jsem si vytrhla zub. Zrovna jsme měli oběd a já o ten zub zavadila. Tak jsem si tam chtěla šáhnout jazykem, jestli mi z něj neteče krev. Jenže ono mě to nešlo a ten zub jsem si omylem narvala dopředu. A nešel mi narovnat. Běžela jsem k zrcadlu a zjistila jsem, že mi drží na jednom kořínku. Běžela jsem po schodech nahoru k babičce a poprosila o tu dezinfekci do úst. Teď tam mám jen díru a zub je v koši. XD

Příběh mého králíčka Kuldy

22. července 2010 v 10:20 | Anežka
Moje mamka pracovala v práci, kde byli i domácí zvířata: činčily, několik druhů králíků, rybičky a osmáci. Dozvěděla jsem se, že tam přivezla nějaká paní nového králíka, že ho už nechce, protože smrdí. Ale to je přeci samozdřemost, že smrdí. Ke všemu je to samec a samci obzvlážď smrdí. Mamka mi toho nového králíčka přišla ukázat, vzala mě totiž do práce. Přemluvila jsem mamku, že ho chci! Ten pán nám dovolil, aby jsme si ho půjčili na dva měsíce. Když jsme ho měli vrátit, dozvěděli jsme se, že všechny zvířata chtějí VYPUSTIT NA POLE!!! Mamce bylo všech zvířátek líto, proto jsme si Kuldu nechali . Měli jsme ještě jednoho králíka samici:Adinku. Byli stejně starý. Jednou jsme je venčili a běhali nám po zahradě. Jenže jsme je neuhlídali a Kulda skočil na Ádinku a BYLO TO! My jsme o vtom nevěděli a uklidili jsme je domů. Za několik týdnů jsme jeli na chalupu i s králíkama. Když jsme spali, mamce se zdál sen, že ádinka porodila. Ráno jsme se probudili.......... A to nebyl jen sen! Bylo to doopravdy. Ádinka porodila 3 krásné malé králíčátka . Všichni byli strakatý. Jeden černobílí, další hnědobílí a poslední šedo bílí. Ale co by jsme dělali s pěti králíkama? Prostě jsme je dali všechny pryč. Udali jsme je. Mamka neměla srdce je utopit. Nedávno jsme si pořídili dalšího králíka jménem: Péťa.(Péťa s Kuldou jsou homosexuálové XD) Když kuldu venčíme a vidí psa strne a začne zadníma nohama dupat. Znamená to, že ho něco znervózňuje. A ke všemu, když je znervózněn a je ve své kleci v bedýnce, začne tak dupat, to je rámus! Mám hrozně ráda Kuldu doufám, že ví, že jsme mu zachránili život.

omlouvám se, jestli tam jsou chyby, určo se tam nějaké najdou.

Kulda
Kulda
Kulda
Kulda
Kulda
Kulda

Nové 3 zvířátka od Schleich a Papo

20. července 2010 v 15:21 | Anežka |  Modelované hračky
Mám nové zvířátka!

Schleich: Bernský salašnický pes, sedící, fena
Německý ovčák,pes

Papo: Chrt(nevím jaký druh to je)

Německý ovčák, pes
Bernský salašnický pes, sedící, fena

Příběh tygra Drápa kapitola 3

20. července 2010 v 11:01 | Anežka
Drápek viděl starého tygra, jak mizí ve stínu jeskyně a ,aby ho nestratil běžel za ním. Bylo to tam temné a strašidelné, Drápek se trochu bál. V jeskyni uviděl světlo a uvědomil si, že je to střešní okno. Měl tam i krásnou, čerstvou kližku, i postel tam měl.
Střešní okno, kližka, postel
Drápek nevěřil svím očím a hned se pustil do jídla. Po jídle se uložil do postele a starý tygr si lehnul vedle něj. Drápek se potom zeptal:',,Jak se vlastně jmenujete?'',,Pruh'' odpověděl starý tygr.,, Já se jmenuji........'',, Já vím, jmenuješ se Dráp'' ,, Jak to víte?'' Zeptal se Drápek. ,, Znal jsem tvou matku Drápku, kamarádili jsme spolu, ale přišli tam lovci a zabili ji. Chtěli zabít i tebe Drápku, ale já jsem se jim postavil. Mám o dnich i jizvu.'',, Vy jste ryskoval kvůli mě, jen kvůli mě život?'' zeptal se Drápek.,, Ano tvá matka mi řekla, kdyby se ji cokoliv stalo, tak ať se o tebe postarám'' odpověděl klidným hlasem Pruh. ,, Páni, tak to jsem nevěděl'' řekl Drápek.

A jak dny letěly jako voda Drápek nám dospíval......

Pruh ho celé ty roky učil, jak lovit a dnes to měl Dráp konečně vyzkoušet. Došel někam za hranice Tygří říše, protože v Tygří říši nic nežije kromě tygrů, no a aby tygr lovil tygra, to nedává smysl! V trávě se právě teď pasou kapybary............

                                                            POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Proč zabíjet zvířata?

19. července 2010 v 14:57 | Anežka |  Zvířata
Není to pro ty, kteří vlky zbožňují!                Toto je můj výtvor.Máme práno žít!!!!!!!!!!
obrázky jsem našla ZDE!
Autor tohoto obrázky je: Zdenina

Někdo se za mě vydává!

19. července 2010 v 14:10 | Anežka
4 Anežka Anežka | Web | Dnes v 10:25 | Reagovat
chtěla bych kočičku jménem Míca :-D

KDO TO BYL???????? Ten, kdo psal tenhle komentář je asi trošku tydít! 1) Já mám tuhle přezdívku i avatar 2) Já jsem tohle založila a nemohla bych si tu kočku adoptovat 3) Kevšemu to někdo napsal k Lvice-Můj výtvor. Mám tu ale stopu, kdo by to mohl být. Mohla by to být má kamarádka, která si tu kočku chtěla adoptovat.

Ta soutěž je už dávno uzavřená!

19. července 2010 v 10:20 | Anežka
5 lvicek99 ♥ tvé věrné SB ♥ lvicek99 ♥ tvé věrné SB ♥ | Web | 7. července 2010 v 15:27 | Reagovat
1)tygr
2)rys
3)leopard zlatý :-D
Lvíček99 vyhrála. Všechny odpovědi správně.

6 SnowFlake SnowFlake | 8. července 2010 v 19:54 | Reagovat
1) Tygr
2) Rys
3) Zlatý Leopard

Máš to správně

8 jojda bártová jojda bártová | Včera v 16:32 | Reagovat
1)Jaguár                                        2)karokal                                    3)leopard obláčkoví                             jen si tipám a navíc nemám blog :-(

Potom napsala:
ne jaguar oblákovíaleleoprd obláčkoví :-D

V jejím 1. komentáři mám velký zmatek. Ve 2. taky. Nic není dobře. Prosím, pokud její komentář někdo vyluští, napište mi sem!

XD Video XD

14. července 2010 v 11:59 | Anežka |  videa
Na to se koukněte XD XD TADY KLIKNI XD!

Co vy na na nové záhlaví?

9. července 2010 v 16:51 | Anežka
Prosím hlásněte ,,Co se vám nejvíce zamlouvá.'' Zajímá mě to.

Příběh tygra Drápa kapitola 2

8. července 2010 v 13:54 | Anežka
Drápek toho starého tygra nestíhal a pral se s džunglí. Zamotával se do lián, podal do děr....... Ale nespouštěl ho s očí. Starý tygr vyskočil na strom a od něj se odrazil a dopadl na větev z druhého stromu.
Skok
 Drápek jen pozoroval a potom máchl tlapkou a úskostně řekl:,, Já to neumím.'' Starý tygr se na něj tupě zadíval a skočil dolů. Vzal Drápka do tlamy a zopakoval skok. Drápek se hrozně bál a mlel s sebou ze strany na stranu, že mu málem vypadl s tlamy. Bez zranění naštěstí zůstali oba dva. Starý tygr položil Drápka na tu větev a z té větve skočil na další. Drápek to nemohl přeskočit, jelikož je moc malý a nedokázal by to. Ale starý tygr se strácel v stromech v džungli a Drápek si řekl, že to udělá. Skočil co nejdelší skok uměl a zachytil se packama o větev.
Zachycení o větev
Snažil se vyšplhat, ale větve obalené listím a bahnem mu klouzaly. Zachytil se věteve i druhou packou a rozhoupal se nohama. Vyšvihl se nahoru a udýchaně se usmál. Podíval se dolů a vyděl proudící řeku, která bylo hodně prudká i hluboká. Drápek vyděšením polkl a snažil se tam dolů nedívat. Pok už větev stloustla a Drápek si připadal v bespečí. Oddychl si, když viděl starého tygra tam na něj čekat a s úsměvem seskočil dolů z větve na větev, z větve na větev a z větve na větev a už byl dole............


                                        POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Příběh tygra Drápa kapitola 1

8. července 2010 v 9:33 | Anežka
Vítejte u mého nového příběhu. Je o tygříkovi Drápovi.Zzzzz.....
Drápek v noci ležel u své maminky a spal tak tvrdě, že by ho nic neprobudilo, ani kdyby se káceli stromy. Ráno se Drápek probudil a maminku tam nikde neviděl. Šel se po ní porozhlédnout, ale našel tam něco úplně jiného než čekal!
X
Našel v trávě krvavou stopu. Drápek se rozplakal a rozběhnul se někam, kde to neznal. Nevěděl kam běží, ani co to vlastně dělá. Najednou se zastavil a strnul. V keři se něco šustlo. Netrpělivě chtěl keř prozkoumat. Uviděl tam zářivé oči a uskočil. Nakonec s úsměvem vykřil:,,MAMI!'' Ale to nebyla jeho maminka. Z keře vyskočil jaguár a začal ho honit. Drápek se co nejrychleji pokusil dát nohy na ramena, ale jaguár byl rychlejší. Udýchaný drápek se schoval do jeskyně a čekal, až slídící jaguár odejde. Drápek se podíval, jestli v jeskyni náhodou nenajde zadní vchod, nic nenašel, otočil se, pohleděl dopředu a stál před ním ten jaguár. ,,WRAAAAU'' Ozvalo se za jaguárem. Byl tam starý tygr a chytil jaguára tlamou pod krkem. Chvíli ho držel, nakonec ho pustil a vyděšený jaguár utekl. Malý Drápek byl celý rozzklepaný a nemohl říci ani slovo. ,,Pojď za mnou'' řekl ten tygr, co ho zachránil a malý Drápek se za ním okamžitě rozběhl.............

                                                         POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Soutěž!!

7. července 2010 v 12:07 | Anežka |  Soutěže
Soutěž o obrázky šelem upravené přez gliterfy.

Jaká je největší kočkovitá šelma?

a) jaguár
b) tygr
c) lev

Jaká je největší kočkovitá šelma v EVROPĚ?

a) rys
b) karakal
c) kočka divoká

Jaký druh leoparda neeksistuje?

a) leopard obláčkoví
b) leopard sněžný
c) leopard zlatý

Beru jen 1. co to bude mít správně.

Jmenovka za rychlovku

6. července 2010 v 20:37 | Anežka |  Diplomi
Děkuji, je to od Terííí.

Nééééééééé!!!!!!! Víckrát už nééééé!!!!!

6. července 2010 v 10:24 | Anežka
Včera večer o půlnoci jsem se rozhodla, že půjdu spát. Babičce ale nebilo dobře a pořád zvracela. Hlavně ty prášky, co bere na srdce vyzvracela. Máma se bez ptaní sebrala a zavolala sanitu! Já jsem jen poslouchala, co máma do telefonu říká. Ale dlouho jsem to nevydržela, jelikož mi bylo špatně z toho, jak babička zvrací. Tak jsem utíkala po schodech dolů za tátou, který venku čekal na sanitu. Ta za 5min. přijela a já se rozběhla, abych to babičce a mámě řekla. Čekala jsem na zahradě, abych se s nimi rozloučila. Když jsem viděla, jak babička jde za nimi, rozplakala jsem se a slzy mě kamali na šaty a já jsem se je snažila udržet. Usnout jsem nemohla, NIC!

Už jsem to tady jednou psala, že babičce nebilo dobře a, že jí odvezla sanita.... Tohle je po několikátý, asi už po 4.! Doufám, že se uzdraví.  

Dessigen pro mojí kamarádku

5. července 2010 v 17:26 | Anežka
Ten dessigen jsem dělala svojí kámošce. Blog ZDE Dessigen také ZDE.

Lvice-Můj výtvor

2. července 2010 v 11:14 | Anežka |  Moje obrázky a fotky
Rozhodla jsem se namalovat lvici. FUJ!... To byla práce!
Lvice-Můj výtvor
Předloha:X žádná