Jsem zamilovaná do Divokých koček(Warrior cats). Sbírám Schleich,papo, bullyland a littlest petshop.

Ikonky:
Image
Image
Image
Image
l 、
(゚、 。 7
l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
Image
Image
Image

Říjen 2010

Zase new záhlaví? XD Och ANO!

27. října 2010 v 11:55 | Anežka
Chtěla sem sem dát Hallowenské záhlaví, když už je, no ale trošku pozdě. XD Snad se líbí!


Zdroje obrázků:


V TV už řikali, že to těm lidem vadí, když jim něco skopčíte. No tak sem budu hold dávat zdroje. No jo, ale vám by se taky nelíbylo, když by jste namalovali nějaký obrázek a někdo ho skopčí a napíše:,, Hezký obrázek:'' Nebo to nejhorší........ Bude ho vydávat za svůj! Je to hrozný to kopčení, tak se vy z toho poučte a dávejte zdroje, jinak...... Můžete být nahlášeni, nebo být v Blacku!

Mua, dnes sem se svími známkami ve škole spokojená

25. října 2010 v 15:26 | Anežka
VL-TEST                                                                        1
VL-referát o Islandu                                                     1
HV-referát o Danielovi Landovi                                     1
PŘÍ-TEST                                                                       2

Dneska mě to prostě nějak frčelo no....... Vdyť i číst mě to šlo i zpívat.

Pro Thunder-bellasara1

24. října 2010 v 9:54 | Anežka |  Spřátelené blogi
pro thunde-bellasara1
Ať se ti líbí :-)

Kočka Mirjam-Můj příběh

21. října 2010 v 16:03 | Anežka
Kočka Mirjam utekla z útulku a vydala se rovnou za nosem, do černého lesa! Do černého lesa se nikdy nikdo neodvážil, protože se říká, že když tam někdo vstoupí, už se nevrátí živí, ale rovnou bez hlavy! Mirjam ale neměla ani tušení že tohle je ten bájný les a jelikož se z něho ozívali různé zvuky, nebála se. V křoví ale zahlédla žluté oči.....

                                                

Ale pak po ní něco vyskočilo......


Mirjam upadla do bezvědomí. Probudila se až ráno a měla velkou ránu na hrudi. Před ní stál nějaký kocour. Zeptala se, kde to je a kocour jí řek že je u nich doma. Mirjam se rychle rozhlédla a zoufale se podívala na kocoura. Kocour se jmenoval Alon a zeptal se jí: ,, Co se děje? '' Mirjam si vzpoměla, na tu kočku co jí to sekla drápapa: ,, Nějaká kočka, či co na mě zautočila a já.....'' ,, Ano já vím, našli jsme tě tam ležet, ale pachatel už byl pryč. řekl Alon.'' ,, Ale neznáte náhodou tu kočku? zeptala se dychtivě Mirjam.'' ,, Em.... Jo..... odpověděl Alon.'' ,, A jak se teda jmenuje? A jak vypadá?...... Rychle se musela zeptat Mirjam.'' ,, Hele, né tak zhurta! Když si jen tak vyjdeš do našeho lesa nemysli si, že ti jen tak jedoduše všechno vyklopim! zařval Alon'' Ale já nemám kde bydlet a docela bych vážně ráda věděla, kdo mě málem zabil! Zakřičela Mirjam'',, Proboha! Co mám s tebou děla..... No jo, tak ti to řeknu. Hele ale nikdo to nesmí vědět, že jsem ti to řek, protože je to tajný. Souhlas?'' ,, O.K. přikývla Mirjam'' ,, Fajn. Ta kočka se jmenuje Jessica a málem přišla o život, když na ní spadl strom, do kterého zasáhl blesk a proto, že to byla naše nejlepší bojovnice, zachránili jsem ji a hodili co nejrychleji do řeky.'' Odpověděl rychle Alon.'',, A co pak?'' Zepltala se opět Zvědavá Mirjam.'' ,, No víš.... odpojila se od nás. Prostě jí to celé vzalo a utekla. řekl Alon'',, Uch.... Je mi jí celkem líto. řekla smutně Mirjam. Ách...... Ale neni! Málem mě přeci zabila!'',, Mě je toho ale líto, tak bezvadný bojovník a odpojila se od nás a teď nás chce zabít. řekl Alon. Je to bezsrstá kočka, ale nepřišla o chlupy kvůli tomu stromu, je takhle od narození, jako jediný se tahle nešťastná příhoda stala. Její matka byla siamská kočka a otec byl angorský kocour. oddychl si Alon.'' Do místnosti přišel další kocour a řekl:,, Tak co, už se nám to probralo?",, Hej! Jaký TO! zakřičela Mirjam.'',, Aha, tak už to je vzhůru. No tak sorry no. Jsem Oscar, těšímě. Už ale musím jít, tak pá čičiny.'',, Hele Mirjam už je pozdě, seš zraněná, tak by jsi měla hodně odpočívat. Já už du, tak se dobře vyspi. všiml si Alon.'' Druhý den bylo hezky slunečno a Mirjam už bylo dobře. Vydala se za Alonem, do jeho pokoje.,, Alone vztávej. Už je ráno. řekla Mirjam.'' Mmm..... Už du. odpověděl Alon.'' ,, Alone prosím, můžu jít ven? mě už je dobře, vůbec mě to nebolí. Prosím..... prosila Mirjam.'' ,, Tak dobře di. Ale rovnou si tam dej i snídani! zakřičel Alon, aby ho slyšela.'' ,, Alone dík, ale nemám hláááád! taky zakřičela Mirjam a rychle se rozeběhla z jeskyně ven.Omlouvám se za chyby.

                               POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ


Příběh o Mirjam-Postavy and INFO

21. října 2010 v 15:54 | Anežka
Napadl mě new příběh o kočce Mirjam. Možná udělám i pokračování nevim, ale zrovna teť na něm pracuju.

Postavy:

Mirjam

Alon

Mandy

Oscar

Jessica


Pro Sirocco za spřátelení

21. října 2010 v 10:06 | Anežka |  Spřátelené blogi
Nakonec jsem to ztihla no... Obrázek není moc pěkněý, ale hezčí jsem nenašla, dlouho jsem ten obrázek hledala.

pro sirocco
Ale přesto, ať se ti líbí.

Tak jsem si myslela, že už sem zdravá..... NEJSEM

20. října 2010 v 18:00 | Anežka
Je to příšerný, celí den mi bylo dobře a najednou...... Bum bác! Zakašlala sem a mě děsně zabolelo v krku! Tak hrozně, že se mi chtělo brečet. Ale to není vše, mám  to blbí, protože mám kašel a to kašlu pořád...... Ach ta bolest! A kevšemu nemůžu mluvit, prostě mě to nejde, můžu jenom šeptat. Omlouvám se vážně new SB, hned jak budu zdravá, vyrobím vám diplomi. Sorry

Nemoc (zas)

20. října 2010 v 10:47 | Anežka
Už zase sem byla nemocná. Proto jsem neměla čas být na PC a udělat vám diplomi moji new SB. Jenom jsem měla tak 5 minutek na to, abych vám to stihla okomentovat, nic víc.

Peterbald-obrázky_ ♥LOVE♥ plemeno

17. října 2010 v 11:02 | Anežka
Peterbald je moje nejoblíbenější plemeno kočky. 

Zajímavost:


Jsou i tygrované

Orientální krátkosrsté kočky mohou být i tygrované nebo mramorované. Původně byly jen skvrnité, ale v současnosti se vyskytují ve všech možných varietách tygrování a mramorování, a dokonce i jako tybby s tickingem. Brada a rty jsou u těchto exemplářů často zbarveny bíle, ale tato barva nesmí přecházet na čenich nebo na hrdlo - alespoň pokud de o posuzování chovatelů.

Sebevědomí jim nechybí

Podobně jako jejich předkové, siamské kočky, jsou i orientální krátkosrsté kočky velice sebevědomé - to je zřejmé i na způsobu, jakým se tato kočka rozhlíží po okolním světě. To musíte mít na paměti, kryž se k nějaké orientální kočce přibližuje. Na rozdíl od jiných koček se zpravidla neztáhne zpět. A ať se na vás tváří přátelsky, nebo urputně hájí své teritorium, držte se raději dál...

Obrázky:No není to krasavec? ♥♥♥
Ty jsou tak hrozně BOŽŽŽÍ...
Jo tady to je pěkně vidět! Chtěla jsem vám ukázat tu nádhernou srst! Taková lesklá..... Určitě jemná, protože je hodně krátká, je to i vidět podle těch vrásek na krku....... Mua...... Prosně boží čičí!

No a teď přichází na řadu Peterbald....... Plemeno bezsrsté


Zajímavost:


Poněkud sporné plemeno

Jen stěží se najdou nějaká jiná plemena koček, která by vyvolávala tolik dizkuzí a sporů, jako plemena bezsrstá. Ani Peterbald není v tomto směru výjimkou. Vznikl v rusku křížením Donského sfinxe a siamské kočky. Mua...... A výsledkem je bezsrstá kočka graciézní postavy, s hlavou trojúhelníkovitého tvaru a intenzivě modrýma očima, jako mají siamky. Peterbald se chová velice zřídka a kupříkladu v nNěmecku není jeho chov povolen.

Čistě pokojová kočka

Vzhedem k tomu, že peterbald postrádá srst, je nutné ho chovat výhradně v bytě, aby byl ochráněn před chladem, ale také před nežádoucími účinky slunečního záření. Ale i sám Peterbald se cítí jako pokojová kočka, protože je velice přítulný a nejraději se drží v blískosti svého pána. Je však velmi sebevědomí a inteligentní.

Obrázky:photo chats peterbald
Fotky jsem nepořizovala já. Našla jsem je na seznamu obrázky. A to, co jsem napsala jsou úryvky z mé úžasné knížky o kočkách.

Divoké kočky-Kocour Scourge-Můj výtvor

14. října 2010 v 18:09 | Anežka |  Moje obrázky a fotky
Tak sem si řekla že si ho nakreslim, když už tu knížku dostanu k vánocům. 
Scourge

Pro Lady Nalu za bleskovku

12. října 2010 v 9:59 | Anežka |  Diplomi
pro Lady Nalu
No, snad ti nevadí, že jsem ti tam nedala tu 2. postavu, ale s tím Lařiným diplomem jsem si dělala 2 hodiny práce a já chci stihnout ještě ostatní, který to budou mít taky tak ( jen s 1 postavou)

Promiňte :(

6. října 2010 v 14:14 | Anežka |  New......
Nemám už moc času na blog kvůli škole. Ale tvořím new dessigen na záhlaví. Bude se zvířaty. Ale slibuju, že ho tady nechám nejmíň tak 1-2 měsíce.