Jsem zamilovaná do Divokých koček(Warrior cats). Sbírám Schleich,papo, bullyland a littlest petshop.

Ikonky:
Image
Image
Image
Image
l 、
(゚、 。 7
l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
Image
Image
Image

Kočka Mirjam-Můj příběh

21. října 2010 v 16:03 | Anežka
Kočka Mirjam utekla z útulku a vydala se rovnou za nosem, do černého lesa! Do černého lesa se nikdy nikdo neodvážil, protože se říká, že když tam někdo vstoupí, už se nevrátí živí, ale rovnou bez hlavy! Mirjam ale neměla ani tušení že tohle je ten bájný les a jelikož se z něho ozívali různé zvuky, nebála se. V křoví ale zahlédla žluté oči.....

                                                

Ale pak po ní něco vyskočilo......


Mirjam upadla do bezvědomí. Probudila se až ráno a měla velkou ránu na hrudi. Před ní stál nějaký kocour. Zeptala se, kde to je a kocour jí řek že je u nich doma. Mirjam se rychle rozhlédla a zoufale se podívala na kocoura. Kocour se jmenoval Alon a zeptal se jí: ,, Co se děje? '' Mirjam si vzpoměla, na tu kočku co jí to sekla drápapa: ,, Nějaká kočka, či co na mě zautočila a já.....'' ,, Ano já vím, našli jsme tě tam ležet, ale pachatel už byl pryč. řekl Alon.'' ,, Ale neznáte náhodou tu kočku? zeptala se dychtivě Mirjam.'' ,, Em.... Jo..... odpověděl Alon.'' ,, A jak se teda jmenuje? A jak vypadá?...... Rychle se musela zeptat Mirjam.'' ,, Hele, né tak zhurta! Když si jen tak vyjdeš do našeho lesa nemysli si, že ti jen tak jedoduše všechno vyklopim! zařval Alon'' Ale já nemám kde bydlet a docela bych vážně ráda věděla, kdo mě málem zabil! Zakřičela Mirjam'',, Proboha! Co mám s tebou děla..... No jo, tak ti to řeknu. Hele ale nikdo to nesmí vědět, že jsem ti to řek, protože je to tajný. Souhlas?'' ,, O.K. přikývla Mirjam'' ,, Fajn. Ta kočka se jmenuje Jessica a málem přišla o život, když na ní spadl strom, do kterého zasáhl blesk a proto, že to byla naše nejlepší bojovnice, zachránili jsem ji a hodili co nejrychleji do řeky.'' Odpověděl rychle Alon.'',, A co pak?'' Zepltala se opět Zvědavá Mirjam.'' ,, No víš.... odpojila se od nás. Prostě jí to celé vzalo a utekla. řekl Alon'',, Uch.... Je mi jí celkem líto. řekla smutně Mirjam. Ách...... Ale neni! Málem mě přeci zabila!'',, Mě je toho ale líto, tak bezvadný bojovník a odpojila se od nás a teď nás chce zabít. řekl Alon. Je to bezsrstá kočka, ale nepřišla o chlupy kvůli tomu stromu, je takhle od narození, jako jediný se tahle nešťastná příhoda stala. Její matka byla siamská kočka a otec byl angorský kocour. oddychl si Alon.'' Do místnosti přišel další kocour a řekl:,, Tak co, už se nám to probralo?",, Hej! Jaký TO! zakřičela Mirjam.'',, Aha, tak už to je vzhůru. No tak sorry no. Jsem Oscar, těšímě. Už ale musím jít, tak pá čičiny.'',, Hele Mirjam už je pozdě, seš zraněná, tak by jsi měla hodně odpočívat. Já už du, tak se dobře vyspi. všiml si Alon.'' Druhý den bylo hezky slunečno a Mirjam už bylo dobře. Vydala se za Alonem, do jeho pokoje.,, Alone vztávej. Už je ráno. řekla Mirjam.'' Mmm..... Už du. odpověděl Alon.'' ,, Alone prosím, můžu jít ven? mě už je dobře, vůbec mě to nebolí. Prosím..... prosila Mirjam.'' ,, Tak dobře di. Ale rovnou si tam dej i snídani! zakřičel Alon, aby ho slyšela.'' ,, Alone dík, ale nemám hláááád! taky zakřičela Mirjam a rychle se rozeběhla z jeskyně ven.Omlouvám se za chyby.

                               POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Co vám tu chybí?

obrázky 48.1% (343)
videa 23.6% (168)
soutěže 28.3% (202)

Komentáře

1 thunder-bellasara1 thunder-bellasara1 | Web | 22. října 2010 v 18:18 | Reagovat

ano jsi nové Sb a já nevim jak tě mám ohodnotit příště tě ale ohodnotim neboj:-)

2 thunder-bellasara1 thunder-bellasara1 | Web | 23. října 2010 v 15:35 | Reagovat

no je to hezká hra no a jestli se tam chceš přihlásit tak najeť na: www.bellasara.com tam si nejedeš na nějaký hříbe a pak se o něj staráš taky musíš zbírat kody no a jestli se tam chceš přihlásit tak ti nějaký kod prozatím dám ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama